SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerin fiyatları nereden görebilirim?

Sitemizdeki ürünlerin fiyatları sadece üyelerimiz tarafından görülebilmektedir.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?

www.berayaksesuar.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahil değildir, ödeme alanına geldiğinizde KDV otomatik olarak eklenecektir.

Sipariş ettiğim ürün yanlış renkte ya da modelde gelirse ne yapmalıyım?

Ürün elinize sipariş ettiğiniz  modelden ya da renkten farklı gelirse  0543 455 17 87 telefon numarasından müşteri hizmetlerine ulaşarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek  değişim yapabilirsiniz.

Yeni sipariş oluşturdum, siparişimi değiştirebilir miyim?

www.berayaksesuar.com 'dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse 0543 455 17 87 müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek değiştirebilirsiniz.

Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim?

Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için 0543 455 17 87 müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek kargo teslimat adresini değiştirebilirsiniz.

Kargo ücreti öder miyim?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ALICI tarafından ödenmektedir. Satışlarımız toptan olduğu için sabit kargo ücretimiz yoktur. Ancak Aras Kargo ile anlaşmamızdan dolayı kargonuz tarafınıza indirimli fiyatlar üzerinden ulaşacaktır.

Siparişimi ambar ile gönderebilir misiniz?

Evet teslimat seçeneklerimiz arasında ambar bulunmaktadır. Ambar ile gönderim istiyorsanız   0543 455 17 87 müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek teslimat aracınızı ambar olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Siparişler kargo yoğunluğuna bağlı olarak minimum 2-3 iş gününde alıcısına ulaşmaktadır.

Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Site üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.

Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?

Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler www.berayaksesuar.com 'a  geri gönderilir.

Siparişi iptal ettiğimde para iadesi ne kadar sürede yapılır?

Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü geri iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde paranız iade edilmektedir.

Aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?

Ürünün size ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım?

Ürünü iade süresi geçmeden (15 gün) tarafımıza göndermeniz halinde gerekli işlemler yapılarak para iadesi gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda hasarlı ürününüz değiştirilerek yenisi adresinize gönderilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR